PDF Друк
                                  Дорогий юний друже!

      Мабуть, тобі буде цікаво дізнатися, що в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з тобою. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть тобі у навчанні, поповнять твої знання, навчать логічно мислити, відкриють тобі безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин. Ці газети та журнали ти можеш читати із своїми батьками і друзями. І що найголовніше – ці видання бібліотека отримує регулярно – щомісяця або щотижня.
      Сподіваємося, що ти обов’язково відвідаєш обласну бібліотеку для дітей і потоваришуєш із дитячою періодикою.
      Поданий нижче каталог дитячих періодичних видань, які отримує обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка, містить три розділи:
● періодичні видання для читачів молодшого шкільного віку;
● періодичні видання для читачів середнього шкільного віку;
● періодичні видання для читачів старшого шкільного віку.
      Даний каталог ближче познайомить тебе із тим чи іншим журналом або газетою.
      Отож, цікавої тобі мандрівки світом періодичних видань.


ДЛЯ ЧИТАЧІВ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ


“Ангеляткова наука”


Цей журнал для вас, дошкільники. Це, передусім, – малюнки: великі й яскраві, смішні і зворушливі. Їх можна годинами роздивлятися, поки мама зайнята і не може почитати. Рубрики журналу: “Ангеляткова абетка”, “Математична сторінка”, “Малюємо разом”, “Цікавинки”, “Загадки”. “Майструємо разом” допоможуть вам, малята навчитися читати, писати, рахувати. Вчитися разом з Ангелятком – це цікаво!
www.angelyatko.com.ua/our_magazines.php

 
“Барбі”Всім дівчаткам подобається грати і читати разом з Барбі. В кожному номері журналу – фото історії, комікси про Барбі та її друзів, розмальовки, головоломки, рецепти дуже смачних десертів, загадки і цікаві конкурси. Журнал “Барбі” цікавий і модницям, і їх матусям. Читай, грай і мрій разом з Барбі!
http://www.jurn.ru/smi/pressa/barbie.htm
“Барвінок”

Журналу “Барвінок” вже більше 80  років! Уявляєш? Його читали твої батьки, бабусі і дідусі! Цей журнал знадобиться і тобі, друже, на уроках, так як він рекомендується шкільними програмами. Тут друкуються найкращі художні твори для дітей, які плекають любов до батьківщини, повагу до батьків, мови, увагу до здоров’я, безпеки життя. Розмаїття тематики і жанрів відображає світ твоїх ровесників, ефективно розвине світ твоїх уявлень, фантазію, пам’ять, логічне мислення. “Барвінок” навчить тебе робити висновки через різні, вміщені тут, інтелектуальні ігри, завдання, конкурси. Якщо ти станеш переможцем одного із них, то в тебе буде можливість отримати приз, стипендію, грошову премію тощо. Крім літературних, розважальних, ти знайдеш тут і футбольні проекти, релігійну сторінку, Інтернет-версію. Сподіваємося, що журнал “Барвінок” стане тобі гарним другом.
http://www.barvinok.info/

 
“Веселі картинки”В цьому дитячому гумористичному журналі веселі чоловічки розповідають різні цікаві історії, які трапились з ними, веселі вірші, казки. А у “Веселій школі” діти будуть вчитися разом із веселими чоловічками писати, рахувати, вивчати англійську мову. А ще скрасять дозвілля всієї сім’ї настільні ігри, барвисті малюнки, веселі комікси, кросворди…


"Весёлые животные"Жива природа – це захоплююча, ще не прочитана книга! Не випадково нас так приваблює світ тварин. Адже в ньому трапляється таке, чого, здавалося б... взагалі не може бути!  Хочеш дізнатися про те, на що здатні четвероногі, про їх таємниці, уподобання, переживання і веселі пригоди? Тоді відкрий найкращий, кольоровий журнал про їх життя.“Вінні та його друзі”В цьому журналі тебе чекають захоплюючі пригоди в казковому лісі, де живе веселе ведмежа Вінні-Пух та його друзі: П’ятачок, Кролик, Ослик Іа-Іа, Тигр. В кожному номері – чудові ілюстрації, цікаві оповідання про природу, дитячі ігри та саморобки з природних матеріалів, розмальовки.Це веселий, пізнавальний журнал для тебе, маленький читачику.


"Губка Боб и его друзья"
Ти ще не знаєш, хто такий Губка Боб, Патрик, не знайомий із жителями веселого, безтурботного містечка Бікіні-Боттом? Тоді мерщій знайомся із журналом “Губка Боб и его друзья”. Веселі ігри, розваги, супертести, головоломки, незвичанйі пригоди Губки Боба і його друзів допоможуть весело провести час і дізнатися багато корисного.

"Дзвіночок"

Всеукраїнський, пізнавальний, культурно-розвивальний журнал для дошкільнят і молодших школярів. Цікаві новини не лише з України, а звідусіль, де живуть українські діти, приносить на сторінки ‘Дзвіночка” крилатий новинкар. Цікаві вірші, казки, загадки, жарти, вміщені на сторінках журналу, допоможуть тобі гарно і змістовно провести своє дозвілля.
 
"Дитячий розвивайко"
Для вас, розумних, допитливих, кмітливих цей кольоровий, цікавий журнал. Веселі комікси, секрети детективів, кулінарні шедеври, уроки малювання, вироби із паперу, орігамі, настільні і рухливі ігри, кросворди – все це в одному журналі.


"Жирафа Рафа"

Жирафа Рафа запрошує тебе на сторінки свого журналу. Тут багато цікавих казок, віршів, конкурсів, ігор, розважальних та захоплюючих подорожей у світ знань. З допомогою цього журналу можна знайти нових друзів, весело гратися і навчатися, мандрувати по сторінках нашої Батьківщинип.
http://rafaclub.net/ua/

“Казковий вечір”
Разом з газетою “Казковий вечір” ти можеш поринути у чарівну мандрівку по найрізноманітніших казках разом  з мамою або татком, бабусею чи дідусем. Щовечора для тебе нова ілюстрована казка зрозумілою українською мовою.
http://kazkovy.com.ua/  

 

  "Колобочок"

  Розумні, творчі, допитливі діточки! Цей журнал – для вас! На його сторінках розповідається про різноманітні державні та народні свята. На сторінках журналу містяться різні цікаві завдання, казки, оповідання, вірші, лічилки, загадки, саморобки, розмальовки. У рубриці “Поради Колобка-рятівничка” Колобочок дає поради, як потрібно себе поводити в різних ситуаціях, щоб не потрапити в біду. Журнал “Колобочок” – ваш справжній друг і порадник.

 http://kolobochok.com.ua/

“Котя”Дитячий пізнавально-ігровий журнал “Котя” – це маленька енциклопедія на задану тему. Написаний він так, що ти із захопленням будеш його читати і відгадувати з ним. Адже в журналі зустрінеш рубрики “А чи знаєте ви?”, “Ерудит”, “Весела англійська” та багато казок, ігор, головоломок, кросвордів і конкурсів. А ще, “Котя” навчить тебе бути добрим та щедрим.
http://kotya.com.ua/

 

 "Крилаті"
  Журнал має на меті не лише розвивати та навчати, але і виховати європейського, обізнаного і творчого українця-патріота. Цікава інформація подається в рубриках “Поетична сторінка”, ”Відомі імена”, ”Зоопарк”, ”Космічні мандрівники”, “Саморобки” та велика кількість інших інтерактивних завдань. Це полегшить читання та запам’ятовування інформації. Цікавинки для себе тут можуть знайти всі, навіть батьки.

 http://www.krylati.org/krylati/


"Куля"


  Журнал “Куля” ми читаємо,
  Про все на світі знаємо.
  Що нового відбувається
  Що цікавого трапляється,
  По країнах далеких мандруємо,
  В замках чарівних гостюємо,
  В навчанні “Куля” помічник
  І про дозвілля дбати звик.
  Тамуєш подих і чекаєш,
                          Наступний випуск виглядаєш – так про журнал “Куля” написали учні 2-Б класу Шепетівської школи-гімназії. Отож, журнал “Куля” навчає, розважає, відкриває багато нового та цікавого. З його сторінок ти дізнаєшся про різноманітний світ природи, зможеш помандрувати просторами нашої Батьківщини. А ще – поспілкуватися із своїми однолітками, розповісти про себе, свої захоплення. Ну і, звичайно, тут є багато різноманітних ігор, головоломок, веселих завдань та конкурсів.
http://kulia.com.ua/


“Маленький розумник”


Якщо ти хочеш навчитися весело, цікаво, пізнавально проводити вільний час, то подружись із журналом “Маленький розумник”. Він навчить тебе краще розуміти математику та інші корисні науки. В “Цікавинках” від розумників та знайдеш цікаві вірші та оповідання. “Маленький розумник” з песиком Шилом навчить тебе робити аплікації, саморобки, малювати.
http://www.feya.net.ua/vydannia/11/
“Малятко”


“Малятко” – журнал, якому виповнилось півстоліття. Не одне покоління українців знає, що “Малятко” – чудовий дитячий журнал, який тішить своїх маленьких читачів оповіданнями й віршиками, загадками і саморобками, розмальовками і кулінарними рецептами. А ще тут є різні конкурси: “Мої бабуся і дідусь”, “Добра справа”, “Ми – маленькі українці”. Разом із “Малятком” можна всією родиною малювати, складати вірші та оповідання. “Малятко” стане вашим незамінним другом!
http://uk.wikipedia.org/wiki/Малятко

“Мамине сонечко”

Це журнал для найменшеньких, ще навіть і не читачів. Хороша казочка із знайомими героями, яка обов’язково проілюстрована. Підбірка поезій для діток, які цікаві і, водночас, прості, щоб легко їх вивчити. Все це в журналі “Мамине сонечко”. А в рубриці “Пізнаймо світ” малюки дізнаються про тварин і рослин, про пори року, про транспорт та будівлі. А скільки задоволення отримає малюк від творчої сторінки! Тут також можна взяти участь у різноманітних конкурсах та ще й отримати цікаві подарунки.
http://feya.net.ua/vydannia/7/

 


“Мурзилка“Журнал “Мурзилка” приймає участь в проведенні вільного часу всієї родини. Постійні рубрики журналу насичені цікавими, пізнавальними матеріалами, які є достойним доповненням до вивчення шкільних предметів. Цікаві не тільки дітям, але і дорослим “Мурзилкины советы”, “Приключения Мурзилки”, саморобки, конкурси, ребуси, загадки. “Мурзилка” дає багато корисних і творчих ідей, “Мурзилка“ завжди радує своїх читачів пізнавальним і цікавим матеріалом.
http://www.murzilka.org/

“Пізнайко”Розваги, вірші, казки, комікси, ігри та багато корисної інформації пропонує тобі журнал “Пізнайко”. З ним ти можеш здійснити веселі мандрівки, дізнатись багато нового, водночас вивчати англійську і російську мову. Адже цей ігровий журнал виходить також російською і англійською мовами, причому усі три версії – різні за змістом та художнім оформленням.
http://posnayko.com.ua/
“Професор Крейд”


Журнал “Професор Крейд” – щомісячнй пізнавально-розважальний журнал для дітей 6-10 років. Герої журналу Мензурка, кіт Смик та Миша Шило разом з професором Крейдом знайомлять вас, юні читачі, із тваринним та рослинним світом, географією, історією, фізичними явищами, космосом, народо- та українознавством тощо. Кожен номер журналу складається з ігор, конкурсів. Також містить казки, жарти, загадки, тести. Читаючи цей журнал, ти зрозумієш, що бути розумним – круто!
http://kraid.com.ua/

“Світ дитини”
Літературно-мистецький журнал. В цьому виданні ти знайдеш розповіді про видатних письменників, художників, про важливі історичні події, свята, а також багато віршів та оповідань. Є тут цікаві рубрики “Шкільна хрестоматія” та “Завдання від пана Мудрагелія”.


"Смайлик"
На багато різних питань, які тебе цікавлять, може відповісти “Смайлик”. Ти хочеш дізнатися, чому у хамелеона довгий язик, або коли і як жили первісні люди, або про комети і ще багато-багато чого цікавого? А ще, можливо, ти хочеш навчитися робити жабку, яка вміє скакати, або вивчити нові слова з англійської? Лабіринти, цікаві шифрограми, тести – все це теж у “Смайлику”. Нудьгувати не доведеться!


"Тачки"
 Новий, яскравий і цікавий журнал для вас, хлоп’ята! На сторінках журналу ви потрапите у фантастичний світ автомобілів. Загадки, ігри, комікси, малюнки з машинками, цікаві завдання і пізнавальна інформація про різноманітні автомобілі.


"Том и Джерри"

 

Це популярний журнал коміксів. Діти всього світу із захопленням слідкують за пригодами кмітливого мишеняти Джеррі та невдахи кота Тома. Яскраві і захоплюючі пригоди нерозлучних друзів-суперників в кольорових коміксах, сподіваємось, сподобаються вам, діти, і ви із задоволенням будете читати нові веселі та смішні історії, які постійно трапляються з Томом і Джеррі.
“Чарівна принцеса”Поринь у чарівний світ казки, із справжніми Принцесами: Русалкою, Попелюшкою, Жасмин та Білосніжкою. Тут ти дізнаєшся королівські секрети та зможеш стати справжньою Принцесою. На тебе чекають чарівні історії, гарні малюнки для розфарбовування, чудові речі, які ти зможеш зробити своїми руками і багато-багато іншого!

 

 

 
“Яблунька”Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, смачні рецепти на “Веселій кухні”, школа здоров’я та гарних манер, фото та листи твоїх ровесників. А ще кросворди, математичні забави,  смішинки, веселинки. Багато цікавого та корисного ти знайдеш на сторінках журналу “Яблунька”.
 ДЛЯ ЧИТАЧІВ СЕРЕДНЬОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

"Веселі пригоди"

 

Це літературно-художній, пізнавально-гумористичний журнал. Якщо ти, юний друже, хочеш швидше та весело вивчати предмети шкільного курсу, без проблем опанувати, наприклад, англійську мову, або краще засвоїти окремі теми з фізики, географії чи краще зрозуміти деякі літературні твори – скористайся цим журналом. Комікси, веселі пригоди, різноманітні цікавинки у картинках, уроки-картинки рідної мови, ребуси допоможуть тобі успішно вчитися. Отож, веселого тобі навчання із “Веселими пригодами”.
 

“Детская энциклопедия”
Пізнавальний журнал, рекомендований для позакласного читання. Кожний номер “ДЭ” – це розповідь по окремій темі: “Оружие Победы”, “Сирия”, “Этикет”, “Гольф”, “Джеймс Бонд”... Корисний матеріал журналу допоможе тобі поповнити знання по шкільній програмі, розширить твій кругозір. Подружись з журналом “Детская энциклопедия”! Не пожалкуєш.
 
 
 
"Карпукі"

Таку назву журнал має завдяки його головним героям – карпучкам. Саме вони розкажуть вам багато цікавих історій, відкриють двері у майбутнє та розкриють таємниці минулого, навчать різноманітним трюкам та будуть супроводжувати вас на кожній сторінці журналу. 

http://karpuki.a5.ru

 "Классный журнал" 
Сучасний, інтерактивний журнал для тих, хто любить читати пізнавальні і розвиваючі матеріали. На сторінках журналу живуть мальовані герої Пантукль і Жухабр, які допомагають розібратися в тих питаннях, які цікавлять підлітків. Кожний номер містить актуальну інформацію: від мультиків, комп’ютерних ігор, кіно новинок – до наукових відкриттів, новинок спорту і техніки. З “Классным журналом” класно і весело можна провести свій вільний час.
http://www.classmag.ru/


“Колосок”
Журнал “Колосок” визнаний кращим виданням 2008 року. Всеукраїнський природничий, науково-популярний журнал “Колосок” – твій путівник у світ науки. Якщо ти хочеш більше знати про цікавий і різноманітний світ живої природи, тобі допоможуть рубрики в журналі: “Планета земля”, “Жива природа”, “Наука і техніка”, “Про все на світі”. Цей журнал допоможе тобі у вивченні уроків. Знадобиться він у роботі і вчителям.
http://www.kolosok.lviv.ua/mb1.html

“Однокласник”Цей корисний і цікавий журнал визнаний в 2005 році кращим молодіжним виданням України. Нові оповідання, новели, пригоди, консультації психологів, візажистів, сканворди, ребуси, постери вітчизняних та зарубіжних зірок, корисні поради від “Салону краси”, “смачні рецепти” чекають тебе, юний друже, в кожному номері “Однокласника”. А якщо ти ще любиш змагатися, тоді готуйся показати свою ерудицію в конкурсах, які знайдеш на сторінках журналу. “Однокласник” допоможе тобі бути найкращим!
 

 


“Щедрику-Ведрику”
Благодійний дитячий фонд видає єдиний Всеукраїнський дитячий літературно-художній журнал "Щедрик-Ведрик", який дає можливість дітям-сиротам інтернатних закладів України заявити про свої здібності, таланти. На його сторінках друкуються безкоштовно їх роботи: вірші, оповідання, малюнки, вишивки та інше. Журнал допоможе тобі знайти друзів. А ще тут можна подорожувати світом, дізнатися, що значить твоє ім’я, познайомитись з історією України. Кожен номер журналу містить цікаві ігри, комікси, постери.
 

“Эскиз”
Дитячий журнал про мистецтво, який може служити посібником для уроків малювання і естетичного виховання. Тут ти, друже, познайомишся із азбукою мистецтва, з калейдоскопом живопису і скульптури, з вернісажами великих музеїв світу, з комп’ютерною графікою, з творчістю твоїх ровесників.
www.merrypictures.ru

“Юная леди”
Так, цей журнал для тебе, юна дівчинко! На сторінках цього журналу ти можеш знайти відповіді на всі запитання, які тебе хвилюють, потоваришувати із своїми ровесницями, дізнатись, які бренди сьогодні актуальні, що нового з’явилось із косметики, як приборкати поганий настрій. А ще журнал “Юная леди” по рекомендує, чим можна здивувати своїх подруг у свято, і як стати яскравою і стильною.
http://younglady.com.ua/

“Юный эрудит”
Цей цікавий і пізнавальний журнал багатий на свіжі новини, фантастичні проекти, дивовижні факти, пригоди першовідкривачів, унікальні фотографії та ілюстрації. Такі рубрики, як “Технокалейдоскоп”, “Техника третього тысячелетия”, “Рождение открытия”, “Что там внутри” допоможуть тобі отримати високий бал в школі, підготувати повідомлення чи реферат, показати свою ерудицію в колі друзів. Читай “Юный эрудит”.
 
 
 
 “Юний натураліст”
Додаток до журналу “Наука-фантастика”. Багато цікавинок із життя флори та фауни, а також загадкових явищ природи ти прочитаєш на сторінках “Юного натураліста”. А ще журнал допоможе тобі глибше і грунтовніше пізнати навколишній світ, навчить тебе бути не байдужим до рідної природи, а на уроках природознавства та біології допоможе тобі корисним та цікавим матеріалом.“Юный техник”
В цьому журналі тебе чекають останні новини науки і техніки, дотепні експерименти, таємничі випадки, корисні саморобки для дому і багато іншого. В “Патентное бюро” (це така рубрика) ти можеш послати свій винахід і отримати авторське свідоцтво. Якщо ти любиш конкурси, то знайдеш на сторінках “Юного техника” цікаві питання, а нагородою за перемогу будуть гарні призи.
 
 
 
 
 

"Я - модница"
Якщо ти любиш шити лялькам сукні, придумувати різноманітні моделі, робити модні зачіски, то цей пізнавально-розважальний журнал-іграшка для тебе. Жасмін і Хлоя, подружки Bratz розкажуть тобі про історію моди про різні стилі і багато-багато маленьких секретів, які допоможуть тобі стати гарною і стильною. А ще тут є загадки, комікси, розмальовки, тести.
ДЛЯ ЧИТАЧІВ СТАРШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ

"Just Teen"Новий, несподіваний, крутий, креативний журнал для тинейджерів. Цей цікавий та пізнавальний, кольоровий журнал – вірний друг та помічник у питаннях, що стосуються почуттів і роздумів, кохання та взаємовідносин між підлітками, вибору і поразок, відкриттів і несподіванок.
http://issuu.com/not-ka/docs/justteen_rus_journ_01_01

“OOPS!”“OOPS!” – це нові тенденції моди для юних красунь, поради експертів з косметики та догляду за собою. Тут ти знайдеш спеціальні репортажі з найбільш наболілих проблем, які тільки можуть хвилювати дівчаток на порозі дорослого життя. “OOPS!” – молодість, краса, мода, кохання, історії зірок, тести.
http://allfiles.com.ua/category/zhurnaly/zhenskie/oops/

 

 

 
“GIRL”Крутий журнал для дівчаток і дівчат. Тут цікаво, компетентно і довірливо про все: про кохання і дружбу, про навчання і відпочинок, про моду і музику. Маса консультацій, порад і відповідей на різні питання. Постери, тести, головоломки, кросворди. З ним ти не заскучаєш!
 
 
 


 
"Біологія для допитливих"
Науково-популярний журнал для тих, хто цікавиться біологією і всім, що пов’язано з живими організмами. Унікальна інформація про тварин, рослин і мікроорганізми. Новини біології та історії життя нашої планети. Подорожі  лісами, морями, пустелями. Неймовірні пригоди дослідників. Історія біологічної науки. Усе це – доступно, цікаво і з кольоровими ілюстраціями у журналі “Біологія для допитливих”.
www.osnova.com.ua


 “Вокруг света”


Ти любиш подорожувати? Тобі цікаво, як живуть люди на планеті? Щоб пізнати свою землю, побувати у різних куточках нашої планети, дізнатись історію багатьох міст і країн, помилуватися природою материків і океанів, познайомитися з духовною культурою різних народів – відправся у подорож сторінками журналу “Вокруг света”. Він буде цікавим не тільки для тебе, а й для твоїх батьків.
http://vokrugsveta.com/index.php
 
 
 “Географія для допитливих”
Яка прекрасна наша земля, і як багато цікавого на ній. Якщо у тебе є бажання пізнавати, навчатися і корисно відпочивати, то цей журнал для тебе. На його сторінках друкуються найсучасніші наукові дані. Разом з ним ти можеш здійснювати захоплюючі подорожі. А ще гарантовані цікаві знання, приємні зустрічі з цікавими людьми. Ну і звичайно на тебе чекає багато різних радісних несподіванок.
www.osnova.com.ua

 

 


"Жасмин"
Захоплююча подорож в чарівну країну рукоділля з журналом “Жасмин” буде цікава всім дівчаткам від 8 років. Журнал допоможе в оволодінні різноманітними видами декоративно-прикладного мистецтва: оригамі, квілліта, витинанки тощо. В журналі подаються детальні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів з паперу та ниток. Майстер-класи, поради, конкурси, призи – все це в журналі “Жасмин”."ЗооДруг”У тебе є друг кішка чи собака? А може хом’як? Рибки, попугайчики, кролі та інші домашні тварини потребують догляду. Все, що потрібно знати про домашніх тварин: породи, здоров’я, виховання, догляд і багато іншої корисної інформації –  на сторінках журналу “ЗооДруг”.
www.zoodrug.ua


“Історія для допитливих“
Якщо ти бажаєш знати: що, де і коли відбувалось у давнину; як могли гуси врятувати Рим; чому Ольгу водночас називали і Мудрою, і Святою, і Хитрою. Тоді науково-популярний журнал “Історія для допитливих” саме для тебе. Адже тут можна знайти корисну інформацію, відповіді на будь-яке запитання, дізнатися про останні відкриття в історичних науках.
www.osnova.com.ua

“Країна знань”


Ви, сучасні дівчата та хлопці, прагнете завжди дізнаватись про останні досягнення світової та української науки. Даний журнал містить статті з різноманітних галузей знань – фізики, хімії, біології, географії, історії, світової культури, розповідає про численні наукові відкриття. Журнал допоможе тобі стати ерудованою, творчою, вдумливою людиною, а найголовніше - він допоможе тобі вчитися.
http://knowland.hotusa.org/index.html  
 
 
 
“Маруся”


Тут кожна дівчина знайде все, що її цікавить. В журналі шість розділів: “Мода”, “Дзеркало”, “Шоу”, “Стиль”, “Почуття”, “Дім”. Різні рубрики розповідають про красу, здоров’я, життя знаменитостей, новинки косметики, про подорожі, професії. Також в кожному номері ти знайдеш гороскоп, кулінарні рецепти, незвичайний хіт-парад. Відповіді на питання, які стосуються відносин між дівчиною і хлопцем, консультації психологів і багато-багато інших питань.
 
 
“Пригоди”Сучасний журнал для тинейджерів, найкращий твій друг і порадник. В ньому вміщені ексклюзивні інтерв’ю з українськими і зарубіжними зірками. А також навчить розбиратися у модних тенденціях. А ще тут вміщені відповіді на питання, що найбільше хвилюють підлітків (стосунки з батьками, друзями, вибір професій…). І, звичайно, цікаві конкурси, тести, прикольні “фішки” та захоплюючі оповідання.  Не втрачай нагоди – почитай журнал!
http://www.feya.net.ua/vydannia/5/
                               

“Ровесник”


Щомісячно популярно для молоді тут розповідається про сучасну музику, шоу-бізнес, новинки кіно, відеофільми, про освіту, відпочинок і розваги. Постійні рубрики журналу – це рецензії на нові музичні альбоми і кінофільми, дошка оголошень “Що говорять, що пишуть…”. А також ти дістанеш інформацію про сучасне життя твоїх ровесників у різних кінцях планети.
 
“Ромео и Джульетта”


Це журнал, який розповість і пояснить. Журнал, який зрозуміє і розділить всі твої радості і печалі. Коло, в яке входять теми, дуже широке і різнобічне. Адже інтереси, які цікавлять тебе, дуже різноманітні. Звичайно, музика. Звичайно, вибір професії. Звичайно, перше кохання. А ще: школа спілкування, служба довіри, клуб знайомств, молодь за кордоном, батьки і діти, мода, літературна сторінка, крик душі, розважальна інформація і багато конкурсів і вікторин з приємними призами – далеко не повний перелік рубрик і тем, які висвітлює дане популярне періодичне видання.

 

 


“Сто талантів”


На сторінках журналу для підлітків “Сто талантів” ти можеш прочитати про все, що так деколи важко батькам донести до твоєї свідомості . Просто й ненав’язливо статті журналу промовляють до хлопця чи дівчини віком 1-15 років і допомагають їм увійти в доросле життя. Актуальні питання в рубриці “Сам на сам”, тести, оповідання, статті про музику й спорт, моду і зовнішність, ломиголовки та рубрика “Шукаю талановитих друзів” – усе те, що цікавить вас, підлітків.“Фізика для допитливих”
Читаючи науково-популярний журнал “Фізика для допитливих”, ти дізнаєшся про історію наукових відкриттів, познайомишся з тим, як закони фізики працюють на людей, знатимеш про останні досягнення у фізиці, проводитимеш цікаві домашні досліди та спостереження. Ти зрозумієш, що світ фізики значно ширший і різноманітніший, ніж світ шкільної фізики.
www.osnova.com.ua


"Школа юного вченого"


Це науково-популярний журнал, який видається за сприяння Національного центру Малої академії наук України для творчої молоді та її наставників. Від інших існуючих видань він відрізняється тим, що в ньому друкуються не тільки статті, написані вченими, учителями, а й публікації дослідницьких робіт учнівської та студентської молоді в багатьох галузях знань – фізиці, історії, математиці, хімії. Отже, якщо ви захоплюєтеся певними шкільними предметами і в майбутньому прагнете створити щось визначне – цей журнал саме для вас!

 http://scientistschool.org.ua/

 
 “Юный техник”Перший номер науково-популярного журналу для юнацтва “Юный техник” вийшов у 1956 році. Без перебільшення можна сказати, що цей журнал відомий у кожній сім’ї. “Юный техник” по традиції пропонує читачам розповіді про найновіші наукові відкриття, новинки техніки. Поряд з іменитими письменниками-фантастами тут виступають з першими своїми оповіданнями самі діти.
http://jt-arxiv.narod.ru/
 
 
 
“Юный художник”


Якщо ти мрієш стати художником, цікавишся мистецтвом, то цей журнал – для тебес. На його сторінках можна багато дізнатись про жанри і види мистецтва, побувати на різних виставках в багатьох музеях світу, відвідати уроки образотворчого мистецтва, взяти участь в конкурсах, познайомитись з новими іменами і творами світового мистецтва.
http://publ.lib.ru/ARCHIVES/YU/''Yunyy_hudojnik''/_''Yunyy_hudojnik''.html   


“Я вивчаю українську”
Це перший кольоровий журнал для тебе і твоїх друзів, у якому оригінально, яскраво, дотепно і, головне, пізнавально викладена інформація про українську мову та її походження, пригоди знайомих і незнайомих слів. На його сторінках нудні правила перетворюються на легкі і зрозумілі. А ще поміркуй над мовними кросвордами та іграми, дізнайся різні цікавинки. Вивчати українську мову з цим журналом – дуже цікаво і легко!     
www.osnova.com.ua