www.odb.km.ua Відгуки та побажання
Новини Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка
Діти Хмельниччини читають! Приєднуйся!   Читати - це круто!   Читати - престижно!   Читай і будь успішним!   Будь в тренді: читай і знай!   Читають батьки - читають діти!   Читай! Формат не має значення!
  Електронний каталогЗведений електронний каталог БХООб’єднана віртуальна довідкаВіртуальна довідкаОнлайн послуги
   Про бібліотеку
   Ресурси бібліотеки
   Сторінка юного краєзнавця
   Проекти та програми
   Героїв пам’ятаєм імена
   Бібліотечному фахівцю
   Конкурси для дітей
   Електронна бібліотека
   Веб-уроки
   Здійснення закупівель
   Онлайн послуги
   Карта сайту


    

     Головна » Про бібліотеку » Новини
   Консультації з громадськістю у формі круглого столу на тему “Бібліотека для дітей в контексті реалізації прав дитини: час нових підходів”.

   24 жовтня 2014 р.

   23 жовтня 2014 року в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка проведено консультації з громадськістю у формі круглого столу на тему “Бібліотека для дітей в контексті реалізації прав дитини: час нових підходів”. В роботі засідання взяли участь Граділь В.В. – перший заступник начальника управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Черноус В.Ю. – директор обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка, Голозіцька О.К. – головний спеціаліст відділу правової роботи та представлення інтересів держави в судах Головного управління юстиції у Хмельницькій області, Сугай В.О. – завідуюча відділом обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Крещук Н.В. – юрист-консульт міського Центру соціальних служб для молоді, Кулабіна М.Ю. – юрист Хмельницького регіонального центру підтримки дітей, Нарихнюк О.М. – вчитель правознавства ЗОШ № 6, Коцемир О.С. – вихователь-методист Центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Подолянчик”, Козловський Д.В. – координатор мобільного центру обласного благодійного фонду “Карітас”, Собко О.М. – кореспондент газети “Подільські вісті”, Сайпель Т.А. – заступник директора з питань обслуговування дітей – завідуюча Деражнянською РДБ, Білоус Г.Є. – заступник директора з питань обслуговування дітей – завідуюча Старокостянтинівською РДБ та ін.
       На засіданні круглого столу розглянуто найголовніші права дітей, які закріплені у “Конвенції ООН про права дитини” та шляхи їх реалізації у бібліотеках для дітей. Реалізація прав дитини на інформацію, на всебічну участь в культурному і творчому житті та надання рівних можливостей для культурної і творчої діяльності, дозвілля і відпочинку, форми і методи роботи бібліотек у співпраці з різними інституціями у формуванні правової культури – ключові питання круглого столу. Учасники внесли конкретні пропозиції щодо вдосконалення діяльності бібліотек відповідно нових вимог часу.
      Ігрове судове засідання за участю дітей “Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай” продемонструвало учасникам вивчення та використання прав дитини в практичному аспекті.
      Книжково-ілюстративна виставка “Права людини – права дитини” представила основні законодавчі акти про права дітей та документи, що розкривають ці права, літературу з основ формування правової культури, виданнями бібліотеки з даного питання.
    


   • 4
   • 3
   • 2
   • 1
   • 2222
   • АРТ територія111
   • Дошкільнятам2

   Бібліотека запрошує

   БЛОГИ БІБЛІОТЕКИ

   Шановний читачу! Давай разом визначимо рейтинг книг “Літо 2019”. Яка книга, на твою думку, найцікавіша:
   Сергій Гридін “Відчайдушні”
   Андрій Бачинський “Детективи з Артеку”
   Діана Мельникова “Розбишацький детектив”
   Анастасія Нікуліна “Сіль для моря, або Білий Кит”
   Оксана Лущевська “З води у воду”
   Крессида Ковелл “Як приручити дракона”
   Джеф Кінні “Щоденник слабака”
   Ерін Гантер “Коти-вояки”
   Ніна Е.Грьонтведт “Супер-літо”
   Йоанна Ягелло “Тирамісу з полуницями”   © ХОБ для дітей ім. Шевченка. , 2010-2019 г.
      Офіційний сайт
   29001, Україна, м. Хмельницький, вул. Свободи 51.
   www.odb.km.ua            mail@odb.km.ua
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр